Grupių sąrašai

Grupės

Grupė Mokymo programa Užsiėmimų laikas Auditorija
3D animacijos kūrimas Animacijos kūrimas Blender 3D aplinkoje Ketvirtadienį
16:05-17:40
101
3D modeliavimas Trimatė kompozicija ir erdvinis modeliavimas Ketvirtadienį
16:05-17:40
101
Acad Kompiuterinis projektavimas „AutoCad“ sistemoje. I kursas Ketvirtadienį
16:10-17:40
205
Acad 2 Architektūrinis projektavimas, trimatis (3D) modeliavimas ir spausdinimas Ketvirtadienį
16:10-17:40
205
AdobePhotoshop Vaizdų kompozicija su Adobe Photoshop programa Antradienį
16:05-17:40
101
C#RB Objektinis programavimas (C# kalba) Pirmadienį
16:05-17:40
205
C++ I Pirmoji pažintis su programavimu (C++ 1 kursas) Trečiadienį
16:10-17:40
208
C++ II Kūrybinių užduočių sprendimas (C++ 2 kursas) Ketvirtadienį
16:10-17:40
109
C++ II k 1 gr LM Kūrybinių užduočių sprendimas (C++ 2 kursas) Pirmadienį
16:10-17:40
208
C++ III k 1 gr LM Projektų kūrimas (C++ 3 kursas) Antradienį
16:10-17:40
205
c++2k RB Kūrybinių užduočių sprendimas (C++ 2 kursas) Trečiadienį
16:05-17:40
205
DIKP Drąsiai į kompiuterijos pasaulį pradedantiesiems Ketvirtadienį
16.05 – 17.35
307
F+S Kompiuterinė kūryba fotografijoje ir spaudiniuose Pirmadienį
16:10-17:40
107
Fizika per moderniąsias technologijas Fizika per moderniąsias technologijas Šeštadienį*
10:00 - 13:00
TC7**
III_k_2gr Projektų kūrimas (C++ 3 kursas) Trečiadienį
16:10-17:40
206
IT_VBE_1gr IT kūrybinė laboratorija (C++ 4 kursas) Pirmadienį
16:10-17:40
206
IT_VBE_2gr IT kūrybinė laboratorija (C++ 4 kursas) Antradienį
16:10-17:40
206
LOGO „Logo“ programuokime sudėtingiau jaunučiams Trečiadienį
16.10 – 17.40
307
LOGO ir MAKECODE „Logo“ ir „MakeCode“ programuokime sudėtingiau Trečiadienį
16.10 – 17.40
307
PYTHON1 Programavimo Python pagrindai (I kursas) Penktadienį
16:10 - 17.35
109
PYTHON2 Programavimas Python sudėtingiau (II kursas) Penktadienį
16:10 - 17:35
109
PMMP Praktiniai medijų meno pagrindai Trečiadienį
16:05-17:40
107
Scratch Interaktyvi kūryba Scratch ir Coder Dojo aplinkose Ketvirtadienį
16:05 - 17:35
306
TKP Tinklapių kūrimo pagrindai Pirmadienį
16:05-17:40
306
TpJava Taikomasis programavimas „Java“ Ketvirtadienį
16:10 - 17:40
208
WEBP WEB (Back-end) programavimas Pirmadienį
16:05-17:40
306

* — kas antrą šeštadienį
** — Regioninis technologijų centras, Pirmas Alytus