Grupių sąrašai

Grupės

Grupė Mokymo programa Užsiėmimų laikas Auditorija
AutoCAD I Kompiuterinis projektavimas „AutoCad“ sistemoje. I kursas Ketvirtadienį
16.10-17.40
205
AutoCAD II Architektūrinis projektavimas, trimatis (3D) modeliavimas ir spausdinimas Ketvirtadienį
16.10-17.40
205
C++ (II kursas) Ž.T. Kūrybinių užduočių sprendimas C++ kalba (C++ pažengusiems) Pirmadienį
16:10-17:40
205
C++ I kursas RB(1) Pirmoji pažintis su C++ kalba Pirmadienį
16:10 - 17:40
208
C++ I kursas RB(4) Pirmoji pažintis su C++ kalba Ketvirtadienį
16:10 - 17:40
109
C++ II K_LM Kūrybinių užduočių sprendimas C++ kalba (C++ pažengusiems) Antradienį
16.10-17.40
208
C++ II kursas RB(3) Kūrybinių užduočių sprendimas C++ kalba (C++ pažengusiems) Trečiadienį
16:10 - 17:40
109
C++ III K_2_LM Projektų kūrimas C++ kalba „CodeBlocks“ aplinkoje (C++ II kursas) Ketvirtadienį
16.10-17.40
101
C++ III K_JK Projektų kūrimas C++ kalba „CodeBlocks“ aplinkoje (C++ II kursas) Antradienį
16:10 - 17:40
206
C++(7-8) Pirmoji pažintis su universalia programavimo kalba C++ Trečiadienį
14:15-15:00
1-12
C++(7-8) Pirmoji pažintis su universalia programavimo kalba C++ Penktadienį
14:15-15:00
1-12
C++III K_1_L Projektų kūrimas C++ kalba „CodeBlocks“ aplinkoje (C++ II kursas) Pirmadienį
16.10-17.40
109
C++pradž Pirmoji pažintis su universalia programavimo kalba C++ Ketvirtadienį
14:15-15:45
1-12
DIKP Drąsiai į kompiuterijos pasaulį Trečiadienį
16:05 - 17:35
307
F+S Fotografijos, vaizdo ir garso technologijos Pirmadienį
16:10–17:40
307
F+S Spaudinių maketavimas ir dizainas Pirmadienį
16:10–17:40
307
Flash1 DL „Flash“ animacijos kūrimas Ketvirtadienį
16:10 - 17:40
306
Flash2 DL Interaktyvių multimedijos produktų kūrimas taikant „Flash“ technologiją Ketvirtadienį
16:10 - 17:40
306
IT taikymas fizikoje IT taikymas fizikoje Šeštadienį*
10:00 - 13:00
7**
IT(lab.)_1 Informacinių technologijų kūrybinė laboratorija (IT egzamino nebijau) Pirmadienį
16:10 - 17:40
206
IT(lab.)_2 Informacinių technologijų kūrybinė laboratorija (IT egzamino nebijau) Trečiadienį
16:10 - 17:40
206
IT(lab.)_3 Informacinių technologijų kūrybinė laboratorija (IT egzamino nebijau) Ketvirtadienį
16:10 - 17:40
206
JAVA1 Programavimas „Java“ Pirmadienį
16:10 - 17:40
306
JAVA2 Programavimas „Java“ Ketvirtadienį
16:10 - 17:40
208
LOGO „Logo“ programuokime sudėtingiau Antradienį
16:05 - 17:35
307
Logo II „Logo“ ir „Green Foot“ programuokime sudėtingiau Ketvirtadienį
16:10–17:40
307
MOBIL Mobiliųjų aplikacijų kūrimas Trečiadienį
16:10 - 17:40
208
Photoshop Vaizdų apdorojimas ir kompozicija su „Adobe Photoshop“ programa Antradienį
16.10
101
PHP Tinklalapių programavimas Antradienį
16:10 - 17:40
306
PYTHON1 Programavimas „Python“ Antradienį
16:10-17:40
109
PYTHON2 Programavimas „Python“ Penktadienį
16:05-17:35
109
SCRATCH Informacinė projektinė kūryba „Scratch“ ir „Coder Dojo“ aplinkose Penktadienį
15:00–16:30
208
TV JM TV laidų kūrimas Trečiadienį
16:05 - 17:35
107

* — kas antrą šeštadienį
** — Regioninis technologijų centras, Pirmas Alytus