Tvarkaraščiai

2019-2020 m. m. tvarkaraštis

Grupė Mokymo programa Užsiėmimų laikas Auditorija Dėstytoja(s)
TKP Tinklapių kūrimo pagrindai
Pirmadienį
16:05-17:40
306 Irmantas Grimalauskas
WEBP WEB (Back-end) programavimas
Pirmadienį
16:05-17:40
306 Irmantas Grimalauskas
F+S Kompiuterinė kūryba fotografijoje ir spaudiniuose
Pirmadienį
16:10-17:40
107 Jūratė Archangelskienė
IT_VBE_1gr IT kūrybinė laboratorija (C++ 4 kursas)
Pirmadienį
16:10-17:40
206 Janina Kuchalskienė
C#RB Objektinis programavimas (C# kalba)
Pirmadienį
16:05-17:40
205 Rolandas Bartkus
C++ II k 1 gr LM Kūrybinių užduočių sprendimas (C++ 2 kursas)
Pirmadienį
16:10-17:40
208 Loreta Mazėtytė
IT_VBE_2gr IT kūrybinė laboratorija (C++ 4 kursas)
Antradienį
16:10-17:40
206 Janina Kuchalskienė
AdobePhotoshop Vaizdų kompozicija su Adobe Photoshop programa
Antradienį
16:05-17:40
101 Edita Griškėnienė
C++ III k 1 gr LM Projektų kūrimas (C++ 3 kursas)
Antradienį
16:10-17:40
205 Loreta Mazėtytė
PMMP Praktiniai medijų meno pagrindai
Trečiadienį
16:05-17:40
107 Raminta Maciulevičiūtė
LOGO „Logo“ programuokime sudėtingiau jaunučiams
Trečiadienį
16.10 – 17.40
307 Virginija Vaikšnorienė
LOGO ir MAKECODE „Logo“ ir „MakeCode“ programuokime sudėtingiau
Trečiadienį
16.10 – 17.40
307 Virginija Vaikšnorienė
C++ I Pirmoji pažintis su programavimu (C++ 1 kursas)
Trečiadienį
16:10-17:40
208 Jūratė Archangelskienė
III_k_2gr Projektų kūrimas (C++ 3 kursas)
Trečiadienį
16:10-17:40
206 Janina Kuchalskienė
c++2k RB Kūrybinių užduočių sprendimas (C++ 2 kursas)
Trečiadienį
16:05-17:40
205 Rolandas Bartkus
TpJava Taikomasis programavimas „Java“
Ketvirtadienį
16:10 - 17:40
101 Daiva Radišauskienė
Acad 2 Architektūrinis projektavimas, trimatis (3D) modeliavimas ir spausdinimas
Ketvirtadienį
16:10-17:40
205 Antanas Jaruševičius
3D modeliavimas Trimatė kompozicija ir erdvinis modeliavimas
Ketvirtadienį
16:05-17:40
208 Edita Griškėnienė
DIKP Drąsiai į kompiuterijos pasaulį pradedantiesiems
Ketvirtadienį
16.05 – 17.35
307 Virginija Vaikšnorienė
C++ II Kūrybinių užduočių sprendimas (C++ 2 kursas)
Ketvirtadienį
16:10-17:40
109 Jūratė Archangelskienė
Acad Kompiuterinis projektavimas „AutoCad“ sistemoje. I kursas
Ketvirtadienį
16:10-17:40
205 Antanas Jaruševičius
3D animacijos kūrimas Animacijos kūrimas Blender 3D aplinkoje
Ketvirtadienį
16:05-17:40
208 Edita Griškėnienė
Scratch Interaktyvi kūryba Scratch ir Coder Dojo aplinkose
Ketvirtadienį
16:05 - 17:35
306 Daiva Šeštavickienė
PYTHON1 Programavimo Python pagrindai (I kursas)
Penktadienį
16:10 - 17.35
109 Daiva Žvinakevičienė
PYTHON2 Programavimas Python sudėtingiau (II kursas)
Penktadienį
15:15 - 16:00
109 Daiva Žvinakevičienė
Fizika per moderniąsias technologijas Fizika per moderniąsias technologijas
Šeštadienį*
10:00 - 13:00
TC7** Birutė Rakauskienė

* — kas antrą šeštadienį
** — Regioninis technologijų centras, Pirmas Alytus